Azar Goruntulu Konusma

İnternetin fazla yaygınlaşması ile görüntülü sohbet uygulamaları internet ortamında oldukça tutulmaktadır. Bu uygulamaların en popüler olanı ise Azar görüntülü sohbet uygulamasıdır. Son zamanların en dikkat çeken uygulaması olarak tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Dünya çapında farklı arkadaşlıklar kurmak isteyen insanlar Azar görüntülü sohbet uygulaması sayesinde farklı ülke ve şehirlerden farklı insanlar ile arkadaşlıklar kurmaktadırlar. Azar görüntülü konuşma uygulamasını diğer sohbet uygulamalarından ayıran en büyük özellik ise sevmediğiniz ya da farklı amaçlarla giren kişileri ekranı sağdan sola doğru kaydırarak geçebilmenizdir.

banner_B.png

Azar Görüntülü Konuşma Nedir?

Azar görüntülü sohbet uygulaması rastgele insanların birbirleriyle tanışmaları ve sohbet edebilmesi için geliştirilmiştir. Başka ülke veya şehirlerdeki insanlar ile tanışabilme imkanı bulabilirsiniz. Azar görüntülü konuşma uygulaması sayesinde telefonunuzun ön kamerasını kullanarak bu uygulamayı kullanan farklı insanlar ile aynı anda canlı olarak sohbet edebilirsiniz. Hatta yeni özelliği ile arkadaş ekleyip özel mesaj ile sohbet edebilirsiniz.

Azar Görüntülü Konuşma Uygulaması Nasıl Kullanılır?

İlk olarak akıllı telefonunuz üzerinde bulunan mağazada Azar yüklemelisiniz. Azar uygulamasına ilk kayıt olarak mail adresi seçeneğini kullanabilirsiniz. Azar görüntülü konuşma uygulamasına mail üzerinden veya Facebook hesabınız ile kayıt olabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan ve onaylandıktan sonra üst menüde bulunan butonlardan en sağdakine basmalısınız. Bastıktan sonra uygulama size otomatik olarak ön kamerayı açar ve rahatlıkla uygulamayı kullanmaya başlarsınız.

Justpaste.it   Evernote  Tumblr  Blogger  Doc  Spreadsheet  Presentation  Drawing

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s